igiMED - питання та відповіді


  1. Що таке igiMED?

  2. З чого складається cистема?

  3. Як приєднатись до проекту?

  4. Що таке паспорт України?

  5. Як обміняти паспорт у разі зміни прізвища, імені або по батькові?

  6. Як приєднатись до проекту?

  7. Як оформити паспорт після повернення в Україну з ПМП за кордоном?

  8. Як має краще виглядати ця сторінка?

1. Що таке igiMED?

igiMED - це система, яка забезпечує створення звітності, роботу з чергуваннями, бригади швидкої допомоги у електронному вигляді

2. З чого складається система?

Наша система складається з окремих модулів, що дає змогу гнучко керувати вашим лікувальним закладом.

3. Чи можна реалізувати окремий модуль для нашого лікувального закладу?

Система igiMED має гнучку модульну систему. Якщо для вашого лікувального закладу потрібен окремо модуль стаціонару, поліклініки або швидкої допомоги, ви можете обрати лише його.

4. Що таке паспорт України?

Паспорт громадянина України (у формі ID-картки) - це основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Видається з 14 років. Особи, які не досягли 18 років, отримують паспорт строком дії 4 роки, старші за 18 років - строком дії 10 років.

Оформлення першого паспорту у формі ID-картки здійснює підрозділ ДМС за місцем реєстрації людини (за наявності апаратури для оформлення). У майбутньому подання документів буде можливим через центри надання адміністративних послуг (у разі наявності апаратури для оформлення) та окреме державне підприємство.

5. Як обміняти паспорт у разі зміни прізвища, імені або по батькові?

Для оформлення паспорту у вигляді книжечки (якщо у підрозділі відсутня апаратура з видачі ID-карток) потрібно додатково надати дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см, при цьому не потрібно надавати довідку про реєстрацію місця проживання, оргинінал та копію ІПН, документи про шлюб (розірвання шлюбу) та про наявність дітей.

6. Як приєднатись до проекту?

Якщо ви бажаєте долучитись у якості користувача, тестера, або ознайомитись з системою, залиште повідомлення за допомогою форми на сайті або зателефонуйте за номером гарячої лінії 001-12-312

7. Як оформити паспорт після повернення в Україну з ПМП за кордоном?

Громадяни України, які постійно проживали за кордоном і повернулися на проживання в Україну, отримують паспорти в тому територіальному підрозділі, де оформлятимуть реєстрацію місця проживання. Підставою для оформлення внутрішнього паспорта є паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відміткою “Знятий з консульського обліку”, внесеною закордонною дипломатичною установою України. Працівник територіального органу анулює відмітку про взяття на консульський облік у паспорті громадянина України для виїзду за кордон і надсилає до МЗС України повідомлення про реєстрацію місця проживання особи в Україні.